Quantcast
Channel: YAKNA
Viewing all 150 articles
Browse latest View live

Вышивка низью - схема

$
0
0
Если говорить о моих увлечениях, то кроме вышивки меня всегда манили книги. Запах свежей краски, шелест страниц, дизайн волнуют меня не меньше самого текста. Восхищаясь бесценной коллекцией книг по украинской вышивке моей подруги Светланы Галущак, я решила и себе собрать вышивальную библиотеку.
Эта книга - третий альбом из серии "Вышивки Карпат". В нем изображено 100 узоров подлинных вышивок праздничных женских и мужских рубашек конца ХІХ в. и до наших дней.

Якщо говорити про мої захоплення, то крім вишивки, мене завжди вабили книжки. Запах свіжої фарби, шелест сторінок, дизайн хвилюють мене не менше, ніж сам текст. Захоплюючись безцінною колекцією книжок з української вишивки своєї коліжанки Світлани Галущак, я вирішила і собі зібрати вишивальну бібліотеку.

Ця книга - є третім альбомом із серії "Вишивки Карпат". У ньому зображено 100 узорів автентичних вишивок святкових жіночих та чоловічих сорочок кінця ХІХ ст. і до наших днів. 
Вышивки поданы в виде контуров в черно-белом варианте с двух сторон: лицевой (справа) и изнаночной (слева).
Вишивки подані у вигляді розводів в чорнобілому варіанті з обох сторін:  лицьової сторони (справа) та з вивороту (зліва). 
Учится решила на детских вещах, они маленькие и вышиваются намного легче. Вот такой мотив мне понравился. Это фрагмент детской вышиванки Яремчанщины (Яремче).

Вчитися вирішила на дитячих речах, вони маленькі і вишиваються значно швидше. Ось такий мотив я собі вподобала. Це є фрагмент дитячої сорочки Яремчанщини.
Низь основана на технике "Вперед иголку" и вышивается снизу. Именно поэтому и название такое. Вышивать нужно поперек узора по очереди то вверх, то вниз, слева направо. Как выяснилось, самое трудное - это вышить первый ряд. Тут нужно очень внимательно считать нити,чтобы с самого начала не допустить ошибку.

Низинка грунтується на техніці "уперед голку" і вишивається зі споду. Саме виконання шва з вивороту (низу) і зумовило його назву. Вишивати треба поперек узору почергово то вгору, то вниз, зліва направо. Як виявилося, найскладнішим було вишити перший ряд. Тут треба дуже уважно рахувати нитки, бо якщо помилитися одразу, потім увесь орнамент виглядатиме неправильно.
Вот так должна выглядеть вышивка после того, как вы закончите вышивать черными нитками. Теперь переворачиваем ткань на лицевую сторону и счетной гладью по образцу заполняем пробелы цветными нитками.

Отак має виглядати вишивка після того, як ви закінчите вишивати чорними нитками. Тепер перевертаємо роботу на лицьову сторону і, дивлячись на взірець, лічильною гладдю заповнюємо проміжки кольоровими нитками. 

Все лучшее детям!

$
0
0

С детьми простые забытые радости ждут нас на каждом шагу. Без них мы бы не удивлялись, не превращались бы в сказочных героев, не ждали бы Святого Николая, не смотрели бы на обыкновенные вещи словно впервые. Однозначно, детей должно быть много. Мамочке, которой так повезет, точно хватит фантазии сделать для каждого малыша красивый наряд, аксессуар или игрушку. А журнал "Украинская вышивка" в этом вам поможет.

З дітлахами прості забуті радощі чекають нас на кожному кроці. Без них ми би не дивувалися, не перевдягалися би в казкових героїв, не чекали би Миколая, не дивилися б на звичні речі ніби вперше. Однозначно, дітей має бути багато. І щоб усі вони народилися в один день. Матусі, якій так пощастить, вже точно не забракне фантазії створити кожному своєму малюку гарненьку одежину, аксесуар чи іграшку. А ми вам у цьому допоможемо.
Изделия Светланы Галущак (техника протянутой нити) и Татьяны Черняевой (счетный крест).
В каждом номере журнала "Украинская вышивка" мы подаем схему рушника. В спецвыпуске представлен вышитый рушник Натальи Катриченков технике счетная гладь.
Схемы вышиванок для детей от 0 до 14, а также многое другое вы найдете в этом номере. 
Заказать журнал можно здесь.

С Днем Валентина!!

Веселая коровка

$
0
0


Создавать вещи для детей всегда приятно. Будь то одежда, игрушки или предметы интерьера. Не важно. Особо трепетные чувства вызывает уже одно только приготовление к работе. Представляешь, как отреагирует малыш на обновку, как она будет смотреться в готовом виде. 
Я остановилась на подушках и веселом мотиве, который покорил меня с первого взгляда. Да и не только меня. Сын внимательно следил за процессом и неоднократно пытался и себе вышивать что-то.

Створювати речі для дітей завжди приємно. Не важливо що саме - одяг, іграшки чи предмети інтер'єру. Особливо приємні почуття викликає вже саме приготування до роботи. Увляєш, як відреагує малюк на обновку, як вона буде дивитися в готовому вигляді.
Я зупинилася на подушці з веселою корівкою, яка зачарувала мене з першого погляду. Та й не тільки мене. Мій син уважно стежив за процесом і неодноразово намагався й собі щось вишивати.
Одна подушка готова, хочется еще одну: с слоном розовым. Интересно, кто это придумал, что слон розовый?? Но он мне нравится!!

Одна подушка готова, але ж хочеться ще одну - до пари. З рожевим слоном. Цікаво, хто це придумав, що слон рожевий? Байдуже, він мені подобається!
Если понравился и вам, то давайте вышивать вместе. Такие веселые, яркие и позитивные персонажи несомненно подарят улыбку вашему ребенку, а в его фантазии они будут оживать, превращая мир в волшебную сказку.

А якщо сподобався і вам, то давайте вишивати разом! Такі веселі, яскраві і позитивні персонажі неодмінно подарують усмішку вашому малюку, а в його фантазії вони будуть оживати, перетворюючи світ у чарівну казку.

Любимая игрушка

$
0
0

Дорогу в детство, наполненную неповторимыми моментами счастья, тепла и нежности,  невозможно забыть, если рядом находится верный проводник - любимая игрушка, которая несет в себе тепло рук и души своего творца.

Дорогу у дитинство, наповнене неповторними моментами щастя, тепла та ніжності, неможливо забути, якщо поряд знаходиться вірний провідник - улюблена іграшка, яка несе у собі тепло рук і душі свого творця.
Мне очень нравится идея Ирины Галущак создавать игрушки с украинской вышивкой. Это уже вторая партия овечек в ее исполнении. Первые также были украшены украинскими орнаментами, но с вышитыми глазками и мордочкой.

Мені надзвичайно подобається ідея Іринки Галущакстворювати іграшки з українською вишивкою. Це вже друга партія баранчиків у її виконанні. Перші також були прикрашені українськими орнаментами, але з вишитими оченятами і вушками. 
В этот раз в дело пошли старые рушники, которым она дала вторую жизнь. И, что главное, пользуясь одним и тем же алгоритмом пошива игрушки, но используя разные материалы, мы становимся свидетелями рождения вроде бы и похожих, но в тоже время абсолютных разных овечек.
Цього разу в діло пішли старі  рушники, яким вона дала друге життя. І що основне, виконуючи один і той же алгоритм пошиття іграшки, але використовуючи різні матеріали, ми стаємо свідками народження ніби схожих, але в той же час зовсім різних баранчиків.

Возвращение

$
0
0
 
Ну и перерыв я себе организовала! Почти месяц не появлялась в блоге. Честно говоря, захотелось пожить реальной жизнью, без интернета. Хоть на сто процентов мне это не удалось, но я все же отдохнула. И готова с новыми силами приступить к работе. А пока несколько фотографий о том, как я провела время.

Ну і перерву я собі організувала!! Майже місяць!!! Чесно кажучи, захотілося пожити реальним життям, без інтернету. Хоча на сто процентів мені це не вдалося, та я відпочила. І готова з новими силами приступити до роботи. А поки що декілька світлин, як я провела час.
Главное событие февраля - мой день рождения. Праздновала, как говорят в сказках, три дня и три ночи. :) Сначала с подругами, потом с родственниками, и, напоследок, с вышивальщицами. 33! А будто только вчера закончила школу.

Головною подією лютого став мій день народження. Святкувала, як кажуть у казках, три дні і три ночі. :) Спочатку з коліжанками, потім з родичами і, на останок, з вишивальницями. 33! А ніби учора закінчила школу.
На фото вверху я, внизу - Галина Матвиивсо своим очередным шедевром - вышитой сумкой.

Готуємося до Великодня

$
0
0

Основна тема березневого номеру "Української вишивки" - підготовка до найсвітлішого свята весни Великодня.  Щорічно воно наповнює серця людей надією та лювовю, терпінням і вірою. Різнобарвні писанки, гілочки верби, симпатичні курчата, духмяна пасочка - усе це ви знайдете на сторінках улюбленого журналу.


Основная тема мартовского номера журнала "Українська вишивка" - подготовка к самому светлому празднику весны Пасхе. Каждый год в этот день людей переполняют чувства надежды и любви, веры и терпения. Разноцветные писанки, веточки вербы,  симпатичные цыплята, душистые куличи - все это вы найдете на страницах этого журнала.

Майстер-клас від Олени Данівої по змережуванню країв виробу:
 Короткий огляд журналу тут.

P.S. на фото: скатертина  Світлани Галущак та інші світлини з журналу.

Клатч-гаманець

$
0
0
Весна забарилася цього року... Напевно тому, що моя весняна сумочка ще не готова. Але я прикладу усі зусилля, щоб нарешті закінчити давно початеі зустріти перекрасну пору року з яскравою обновкою.

Весна не спешит в этом году. Наверное потому что моя весенняя сумочка еще не готова. Но я приложу все усилия, чтобы наконец-то закончить давно начатоеи встретить прекрасное время года с яркой обновкой.
Поєднання відтінків фіолетового з зеленим у мене завжди асоціювалося з квітковою клумбою. Від цього дуету ніби дме легеньким вітерцем, свіжістю та прохолодою. 

Сочетание оттенков фиолетового с зеленым у меня всегда ассоциировалось с цветочной клумбой. Этот удачный дуэт  как будто обдает свежестью, легким ветерком и прохладой.
Вишивка давно готова, і деталі кишеньок зшиті. Вишивати на вініловій канві виявилося суцільним задоволенням, а от процес зшиття деталей у мене чомусь не викликає особливого захоплення. Залишилося зшити усе до купи. І придбати відповідну сукню і туфлі.

Вышивка готова. Детали карманов сшиты. Вышивать на виниловой канве оказалось сплошным удовольствием, а вот процесс сборки деталей у меня почему-то не вызывает восхищения. Осталось соединить все вместе. И приобрести подходящее платье и туфли...

Квітковий рай

$
0
0
Ніщо так не привертає увагу як розкішний букет квітів. У сірому натовпі людей саме на жінці з букетом у руках ви зупините свій погляд. Навіть, Особливо, якщо квіти вишиті.

Ничто так не притягивает внимание как шикарный букет цветов. В серой толпе людей именно на женщине с букетов в руках вы остановите свой взгляд. Даже Особенно, если цветы вышиты.
Ці сумки вишиті моєю коліжанкою Галею Матвіїв. Скооперувавши свою любов до вишивки з кравецьким умінням Тетяни Орач, вони разом створили вже не один шедевр. Сумки з однаковою вишивкою, а вигляд у них зовсім різний.Який варіант кращий, вирішувати вже вам.

Эти сумки сумки вышиты моей подругой Галей Матвиив. Объединив свою любовь к вышивке с портновским умением Татьяны Орач, они вместе создали уже не один шедевр.Сумки с одинаковой вышивкой, а смотрятся совершенно по-разному. Какой вариант лучше, решать уже вам.

Хто сказав ГАВ?

$
0
0

У теперішній час, коли рукоділля стало таким популярним, я не втомлююсь дивуватися фантазії наших майстринь. Вони вишивають для себе, декорують свої оселі і не забувають про своїх маленьких друзів.


Сегодня , когда рукоделие стало таким популярным, я не перестаю удивляться фантазии наших мастериц. Они вышивают для себя, декорируют свои дома и не забывают о своих маленьких друзьях.

З днем сміху!

$
0
0
З днем сміху вас, дорогенькі!
Нехай усмішка ніколи не щезає з вашого обличчя, 
оточуючі дарують лише радість і щастя! 

Тиждень моди у Львові/ шоу-рум

$
0
0
31-03-13 - гарне число,  правда? Саме у цей день ми з дівчатами пішли на покази. Це був останній день показів на Львівському тижні моди, тому, не зважаючи на дощ, ми вибралися "себе показати і на інших подивитися". Чесно кажучи, настрою йти кудись у таку мряку, не було ніякого: під ногами так хлюпало, що сміло можна було одягати кирзові чоботи. Але вже з першої хвилини як ми переступили поріг шоу-рума, де тусувалися представники (або ті, хто хотів себе такими вважати) гламурної частки Львова, чаруюча атмосфера дійства зробила своє діло.
Дівчата наші готувалися з усіх сил. Вишивали, вишивали, вишивали. Хто сумки, хто сукні. 
Галина Матвіїв
Леся Сенів
Руслана видала номер: за пару годин до показів прийнялася  вдосконалювати готове плаття. За допомогою накладної канви вишила хрестиком мотивчик. Узор нескладний, але дуже оживив  вбрання. 
І, нарешті, на одній фотці я. Без вишивки, але з фотоапаратом, завдяки якому ви бачите оці кадри. Фотографій є ціла купа, часу бракує щоб з усім цим розібратися. Але я не втрачаю надії, що невдовзі усе вам покажу..
 Гарного вам дня!

Великодній рушничок

$
0
0
У рукодільному клубі "Моє хобі" дівчата затіяли спільний процес по вишивці Великоднього рушничка. Вибрали у журналі "Українська вишивка" схему пасочки і гайда вишивати. Дехто вже закінчив свою роботу, а я вишила лише "шапочку". Завадою стали ці милі курчатка, які ніби промовляли до мене: "Виший нас!". Я відклала розпочатий рушничок (тимчасово) і заходилася клопотати біля цих ніжних створінь.

В рукодельном клубе "Мое хобби" девчонки затеяли совместный процесс по вышивке Пасхального рушничка. Выбрали в журнале "Украинская вышивка" схему кулича и давай вышивать. Кое-кто уже закончил свою работу, а я вышила только "шапочку". Помехой стали милые цыплята, которые будто говорили мне: "Вышей нас!" Я отложила начатый рушничок (временно!) и начала возится с этими нежными созданиями.
Вишивка на пластиковій канві стане прикрасою для Великодніх листівок. Залишилося ще одне курча і тобі беруся до духмяної пасочки.

Вышивка на пластиковой канве станет украшением для Пасхальных открыток. Остался последний цыпленок и тогда уже берусь за ароматную пасочку.

Феномен Георгія Гараса

$
0
0
Нещодавно моя рукодільна бібліотека поповнилася ще однією цінною книжкою. Альбом схем для вишивки хрестиком "Світ української вишивки. Феномен Георгія Гараса". Це збірка найкращих робіт видатного українського митця, одного з кращих майстрів народної вишивки другої половини минулого сторіччя.

Недавно моя библиотека пополнилась еще одной ценной книгой. Альбом схем для вышивки крестом "Світ української вишивки. Феномен Георгія Гараса". Это сборник лучших работ выдающегося украинского художника, одного из лучших мастеров народной вышивки второй половины прошлого столетия.
Альбом досить важкенький. Аж на 180 сторінок. Тут є і фотографії з його життя, і коротка біографія, відгуки його шанувальників, живопис, але, звісно, основну частину альбому містять схеми. Хочу сказати, що майстер присвятив своє життя створенню схем, але так і не дожив до того дня, аби побачити свою працю в давно омряній книзі і музею своєї творчості, який би засвітився тисячами узорів. І хто знає, чи вийшов би у 2008 році цей альбом, який ви бачите на фотографіях, якби одного разу не завітало до світлини Гарасів молоде подружжя зі Львова - інженери-поліграфісти Богдан та Зоряна Сивуляки. Саме у пані Зоряни і я придбала це видання, і, як виявилося, ми майже сусіди.

Альбом достаточно тяжелый. На 180 страниц. Тут есть и фотографии из его жизни, и короткая биография, отзывы его поклонников, живопись, но, конечно же, основную часть альбома составляют схемы. Хочу сказать, что мастер посвятил свою жизнь на создание схем, но так и не дожил до того дня, чтобы увидеть свой труд в книге, о которой так давно мечтал, и музее своего творчества. И кто знает, вышел ли бы в 2008 году этот альбом, который вы видите не фотографиях, если бы однажды в их дом не приехала молодая пара со Львова - инженеры-полиграфисты Богдан и Зоряна Сивуляки. Именно у пани Зоряны я и купила это издание, и, как выяснилось, мы почты соседи.
Не дивлячись на його нелегку долю (він поховав усіх своїх дітей), усі узори майстра яскраві,  у веселих тонах, сповнені любов'ю до рідної землі. Ви знаєте, по роботі я часто спілкуюсь із людьми літнього віку, і що мене найбільше вражає, це з якою відданістю і пошаною вони відносяться до своєї держави і усього українського. Не дивлячись на усі зіслання та гоніння, їхня любов до рідної землі лише окріпла. Зараз серед молоді таке не часто зустрінеш... Якщо взагалі зустрінеш...

Не смотря на его нелегкую судьбу (он похоронил всех своих детей), все узоры мастера яркие, в веселых оттенках, наполненные любовью к родному краю. Вы знаете, по работе я часто общаюсь со старшими людьми, и что меня больше всего поражает, так это то, с какой отдачей и уважением они относятся к своей стране и всему украинскому. Не смотря на все ссылки и гонения, их любовь к родной земле только окрепла. Сейчас среди молодежи такое не часто встретишь... Если вообще встретишь...
І ще одна книжечку, яку мені дали почитати, але я взяла собі за мету обовязково її придбати. "Вічні скарби Георгія Гараса" - розповідь про життя митця. Прочитала за два дні. Що й казати?Книга розчулила мене до сліз. І чому такі талановиті люди мають таку багатостраждальну долю?

И еще одна книжечка, которую мне дали почитать, но я дала себе слово что обязательно ее приобрету. "Вічні скарби Георгія Гараса" - рассказ о жизни художника. Прочла за два дня. Что и говорить? Книга пробрала меня до слез. И почему у таких талантливых людей такая многострадальная судьба?
До речі, я вже вам показувала відшиті роботи за його схемами. Дивіться пост Геометрія.

Кстати, я вам уже показывала работы вышитые по его схемам. Смотрите пост Геометрия.

Щебетала пташечка

$
0
0
Погода ну зовсім не хоче нас балувати теплом. Трохи зранку зявилося сонечко і знову усе небо затягнуло хмарами. А за прогнозом дощі, дощі, дощі...
Чи то через ту сіру погоду, чи через мою застуду, що ніяк не пройде, але настрій зовсім не весняний. Лише веселе щебетання пташок за вікном нагадує, що вже квітень.

Погода ну совсем не хочет нас баловать теплом. Чуть-чуть с утра показалось солнышко,как уже опять все небо затянуло тучами. А по прогнозу дожди, дожди, дожди...
То ли из-за  этой серой погоды, то ли из-за моей простуды, которая никак не оставит меня в покое, но настроение совсем не весеннее. Только веселое пение птиц за окном напоминает, что на календаре апрель.
Я завжди захоплювалася такою мистецькою течією як примітивізм. І цього разу захотілося як раз таких нескладнх дизайнів. Схему малювала сама: просто вела мишкою по монітору і виводила чудернацькі малюночки. 100%-ний примітивізм. :)

Я всегда восхищалась таким течением в искусстве как примитивизм. И в этот раз захотелось именно таких незамысловатых дизайнов. Схему рисовала сама: просто вела мышкой по монитору и выводила причудливые рисуночки. 100%-ный примитивизм. :)

Квітнева зустріч

$
0
0
Шкода, що я знову зникла з інтернетного простору на тривалий час. Причиною тому несподівана госпіталізація мого сина. Так, алергія може приносити неприємні сюрпизи. Як результат - повний нуль у вишивальних процесах. Усе б нічого, але я пропустила найочікуванішу зустріч рукодільниць львівського рукодільного клубу "Моє хобі", про що надзвичайно жалкую. На щастя, в нас час є таке чудо як фотографія. Тож, дивлюся і уявляю як усе було.

Леся Скрипка та її обрядова лялька. Руслана Кушнірук приміряє валяне плаття.
 Відшита картинка "Свята вечеря" Оленки Тимків за схемою з журналу Українська вишивка№13 (1):
Результати спільного процесупо відшиву Великодніх рушничків:
 Незрівняна Леся Сенів і її сумочка (зміна кольорів від оригіналудала чудовий результат):
Оксана Скрентович так гарно застосувала мотив, який ми подавали в УВ-9, на чобітках, що я не можу натішитися. І знову Леся в сучасній інтерпретації української сорочки:
Таня Охрицька завжди приїжджає на зустріч з величезною валізою наповненою своїми валянами шедеврами. Дозволючи усе це приміряти, надриває душевний спокій наших дівчат і впевнено спуштошує гаманці їхніх чоловіків. :)) 
На світлині справа: Наталя Балабан проводить примірку вишитого костюму. 
 Ну і наостанок, роботи наших дівчат. Звісно не усі, лише ті, які вмістилися в кадр.
 Люблю вас, дівчатка, як добре, що ми усі зустрілися у цьому житті! Разом ми сила!

Христос Воскрес!

$
0
0
Котилася писаночка з гори на долину,
Прикотилася прямісінько до нас на гостину.
А за нею йде Великдень, несе білу паску,
Дзвонить в дзвони, вам дарує радощі і ласку!
Відчиняймо воротонька, гостоньків чекаймо,
"Христос воскрес" усі разом заспіваймо.

Квітка полонини

$
0
0
Готуючи травневий номер "Української вишивки", так хотілося чогось нового і незвичного. Отакою злегка божевільною ідеєю було створити невимушений образ української дівчини.  Трохи втомленої, романтичної та замріяної, а часом і з бісиками в очах. Як на мене, Русланка Кушнірук, прекрасно підходить для цієї ролі. Працювати з нею - одне задоволення. Можливо тому, що вона цілком і повністю мене розуміє.
І ось результат наших зусилль. 

Борщівські сорочки

$
0
0
У п'ятницю 10 травня у мене була чудова нагода побувати у Тернополі на фестивалі "Цвіт вишиванки". Цей захід відбувається вже вшосте, хоча, чесно кажучи, масштабами цьогорічний фестиваль не вразив. Та все ж таки не можу сказати, що поїхала  дарма.
На фестивалі я познайомилася з колекціонером борщівських сорочок Вірою Матковською. Відкрита і легка в спілкуванні, вона любязно запропонувала нам з Русланою приміряти сорочки з її колекції.  Що й казати, не скористатися нагодою зробити декілька знімків у стародавніх сорочках зміг би лише дурень. Тож, ми скоренько окинули оком що нам найбільше довподоби і гайда позувати.
Та найбільшим враженням стало придбання декількох книг по борщівським сорочкам. Перша з них - альбом "Борщівські сорочки з колекції Віри Матковської". Ця книга не нова, тому, думаю, ви з нею вже знайомі. 200 сторінок яскравих дивовижних старовинних сорочок.
А от наступна книга - справжня знахідка! Написана вона викладачами кафедри Декоративно-прикладного мистецтва Придніпровського державного університету Людмилою та Олексієм Покусінськими. Книга знайомить читача з техніками шитва і технологією виготовлення борщівської народної сорочки. За основу взято сорочки з колекції Борщівського обласного краєзнавчого музею. У виданні описано усі тонкощі і стадії виготовлення борщівської сорочки: матеріали, крій, техніки шитва і змережування. Книжка немаленька. 366 сторінок! Та й важить немало!
Ще трохи фотографій у борщівських сорочках... 

День сім'ї

$
0
0
Скільки чудових свят з'явилося останніми роками! День сім'ї - один з них. Правда, дивно, що це свято проголошено лише 1993 року, адже сім'я з давніх давен була і є головною цінністю людства. Родина дає нам відчуття тепла, любові та надійності. Рідні розділяють з нами радість і горе, пишаються нашими успіхами, підтримують у будь-якій ситуації. Я щиро бажаю, щоб у вашій сім'ї завжди панували гармонія та любов. Будьте щасливими! Чим більше буде щасливих сімей, тим кращим і добрішим стане наш світ.
Протягом життя ми, звісно, всі неодноразово святкуємо свійДень сім'ї. Вперше - на власному весіллі, потім, коли народжується первісток. Навіть, коли уся родина збирається разом, це вже також свято. Як раз оці сімейні зустрічі за великим столом, за яким сидять декілька поколінь, для мене і є найбільшою радістю.
Незабаром я збираюся на весілля до своєї близької подруги. Цю чудернацьку пару з пляшок шампанського я приготувала для молодят у подарунок, точніше як додаток до основного подарука. ;)  Весілля має бути в українському стилі, тому й пляшки я одягнула відповідно. У вишивці використані техніки косого лічильного хрестика, штапівка, верхоплут. А використання атласних стрічок та бісеру у мережці перевитими стовпчиками, як на мене, додало вбранню святковості.

Створювати такий декор легко та швидко. Шкода тільки, що на весілля ми ходимо не так часто.
Viewing all 150 articles
Browse latest View live